אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים

Go down 
מחברהודעה
motimoti

מספר הודעות : 3

חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים Empty
הודעהנושא: חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים   חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים Empty19.12.14 0:19

שלום לכולם שמי מוטי אני ישראלי שמתגורר בארצות הברית ומתעסק פה בתחום של מכירת מוצרי מדע בדיוני ופנטזיה בין השאר קלפי magic the gathering 
ורציתי לשאול לדעתכם , בזמן הקרוב יפתח אתר בניהולי שיאפשר רכישת סינגלים של magic the gathering, ברשותי עשרות אלפי קלפים מכל הסוגים וההוצאות. האתר ינתן גם בשפה העברית ויאפשר משלוח מהיר עד לבית הלקוח וללא עלות נוספת, כמו כן האתר יכלול מבצעים ומחירים אטרקטיביים . האם זה משהו שיעניין אותכם ? אם כן האם יש דברים צפציפיים שהייתם רוצים? אשמח לשמוע רעיונות הצעות ודעות.
אני אעדכן פה לגבי הפתיחה הרשמית של האתר . 
אשמח לקבל את תגובותיכם פה או באימייל שלי שהוא [You must be registered and logged in to see this link.]
הראשונים שישלחו לי מייל יתווספו לרשימה מוגבלת של רוכשים ראשונים באתר שיקבלו הנחות משמעותיות לפתיחת האתר + צ'ופרים בחינם!
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים   חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים Empty20.12.14 12:47

היי,

מציע לך גם לעדכן בפייס

[You must be registered and logged in to see this link.]
חזרה למעלה Go down
motimoti

מספר הודעות : 3

הודעהנושא: Re: חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים   חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים Empty20.12.14 19:18

תודה רבה! אני בהחלט אפרסם
חזרה למעלה Go down

חנות אינטרנטית לרכישת סינגלים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סינגלים למכירה
» מעוניין למכור סינגלים
» מוכר ערימה של סינגלים
» מחפש סינגלים ספציפיים בהחלפה/קניה
» מוכר סינגלים של Theros אחד מהם זה polukranos world eater reprint foil