אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

בניית cube

Go down 
3 posters
מחברהודעה
a.k.a

מספר הודעות : 3

בניית cube Empty
הודעהנושא: בניית cube   בניית cube Empty18.03.14 3:45

אני שוקל לבנות קיוב, מכיוון שאני מחוץ למשחק כבר הרבה זמן חשבתי לבנות מקלפים עד tempest אולי עד urza כדי להוסיף קצת כוח כמו gaea's cradle, timespiral,yawgmoth's will/bargain, memory jar, masticore, serra avatar, opposition וכו'.. יש איזה התעניינות בקיוב כזה בכלל? כמו כן יש איזה מקום שאפשר לקבל דוגמאות לקיוב שלא כולל את הסדרות החדשות יותר? חיפשתי קצת ברשת ולא מצאתי.
תודה לעונים.
חזרה למעלה Go down
Mishashloz

מספר הודעות : 77

Gift Progress
Gift Points:
בניית cube Left_bar_bleue0/100בניית cube Empty_bar_bleue  (0/100)

בניית cube Empty
הודעהנושא: Re: בניית cube   בניית cube Empty18.03.14 17:10

Mtg online. You have powered cube also...
חזרה למעלה Go down
a.k.a

בניית cube Empty
הודעהנושא: Re: בניית cube   בניית cube Empty19.03.14 4:41

thanks for the ref, I went over the site (mtg online) form what I understand it is a world of its' own. I rather build a stable cube from real cards I got at home rather than spending money and playing online. the only two lists I did find there, where running cards from all sets.
חזרה למעלה Go down
Mishashloz

מספר הודעות : 77

Gift Progress
Gift Points:
בניית cube Left_bar_bleue0/100בניית cube Empty_bar_bleue  (0/100)

בניית cube Empty
הודעהנושא: Re: בניית cube   בניית cube Empty19.03.14 6:34

זה כל הקטה של קיובSmile קלפים הכי חזקים מכל הסטים של מג'יק.....ממליץ להכין כל מה שאין עם פרוקסי.....כל זה בשביל קיוב...עם יש לך סתם קלפים מסטים אחרונים אז אפשר גם את זה אבל זה כבר לא קיוב, אך גם יכול להיות קייף
חזרה למעלה Go down
ron11

מספר הודעות : 41

Gift Progress
Gift Points:
בניית cube Left_bar_bleue0/0בניית cube Empty_bar_bleue  (0/0)

בניית cube Empty
הודעהנושא: Re: בניית cube   בניית cube Empty19.03.14 19:12

אתה יכול להחין פרוקסי (קלפים מודפסים) בימקום לשלם את הכסף לקלפים
חזרה למעלה Go down
a.k.a

בניית cube Empty
הודעהנושא: Re: בניית cube   בניית cube Empty19.03.14 22:13

הקטע הוא שאין לי כמעט קלפים מסדרות חדשות (כשאני אומר סדרה חדשה אני מתכוון לאחרי onslaut). הבעיה לא נמצאת בקלפים ישנים, את רובם כבר יש לי. מכיוון שאין בארץ יותר מידי אפשרויות לצערי לשחק טייפ 1 או טייפ 1.5 חשבתי לבנות קיוב או קומנדר, בעדיפות לקיוב כי זה הרבה יותר דינאמי ומעניין גם לשחקנים חדשים שלא זכו לשחק ולהיחשף לאיך המשחק היה פעם. פרוקסי זו גם אפשרות כמובן אבל מעדיף כמה שפחות (Power nine לדוגמא). 
נראה לי שאתחיל לבנות משהו גולמי, יש אפשרות לעלות לכאן רשימה, כשתהיה, להמלצות וחוות דעת?

בעניין הקלפים הכי חזקים במשחק. המשחק הכי חד כיווני שיצא לי לשחק היה נגד illusions of grandeur (לא כולל קומבויים של טור ראשון כמובן). אני לא חושב שזה קלף שיצליח בקיוב יותר מידי אבל אני לא יודע כי לא ניסיתי
חזרה למעלה Go down

בניית cube
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» בניית דק
» חתולים נגד עכברים.. בניית הדק!