אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

ילדים בימי שבת

Go down 
5 posters
מחברהודעה
blacklight

blacklight

מספר הודעות : 84

Gift Progress
Gift Points:
ילדים בימי שבת Left_bar_bleue0/100ילדים בימי שבת Empty_bar_bleue  (0/100)

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty04.08.13 14:03

אני רציתי לשאול האם בימי שבת אפשר עכשיו גם כניסה לילדים אני לא אומר שצריך לתת כניסה לכל הילדים לילד אחד שתיים אני אגזים ואגיד 3 אני חושב שצריך להביא רק ילדים רציניים שמתתפים בדראפטים וכאלה בתור ילד אני מאוד רוצה לבוא בימי שבת כי לדוגמא יותר נוח לי לבוא בשבת ולא בשלישי במיוחד לא בימי הלימודים אני יכול לבוא ליום שלישי אבל עדיין אני רוצה גם להנות מדראפטים עוד יום בשבוע במקום פשוט לא לעשות כלום זה נכון שיש לפעמים לילדים את הקטעים האלה שאתם לא אוהבים את כל ה" יששששש" וחוסר בפוקר פייס ודברים כאלה אבל גם למבוגרים יש את זה אולי לעיתים רחוקות יותר אבל אין הרבה  מה לעשות אנחנו ילדים למרות הכול
אז אני אשמח אם תכתבו לי כן או לא ותנמקו לי כי אני ישמח לדעת למה זה אפשר או לא. תודה רבהVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy
חזרה למעלה Go down
daking1234
מנהל פורום
מנהל פורום

מספר הודעות : 119

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty04.08.13 23:23

יונתן שלום
כעיקרון אין שום מניעה מילדים לבוא בימי שבת אך ההפרדה נועדה לגונן על הילדים
אני סבור שדרושה מיומנות משחק מסוימת על מנת לצלוח דראפט ולצערי, נכון לשלב זה איני ממליץ לילדים להשתתף בדראפט עם הבוגרים (אני כן אמליץ להם להסתכל וללמוד ולשאול)
חזרה למעלה Go down
blacklight

blacklight

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 0:31

אני מסכים איתך אל זה אבל יש ילדים שיכולים להשתתף בדראפטים ילודים יותר בוגרים וילדים שיכולים להישתתף בדראפטים הללו
חזרה למעלה Go down
daking1234
מנהל פורום
מנהל פורום

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 1:12

blacklight כתב:
אני מסכים איתך אל זה אבל יש ילדים שיכולים להשתתף בדראפטים ילודים יותר בוגרים וילדים שיכולים להישתתף בדראפטים הללו

זה לא קטע של בגרות, יונתן ^^ אני מכיר שחקנים בכיתות ז-ח' שיכול להביס את רוב השחקנים בנקסוס....
(שחקן אחד לדוג' הגיע לגמר טורניר המודרן הקודם שהתחולל בארץ)

זה יותר עניין של מיומנות אותה ניתן לרכוש עם ניסיון (משמע להסתכל על הרבה טורנירים, לקרוא לשאול ועוד). אין לי בעיה שתעשו דראפטים עם אתם מתעקשים אבל אני מציע לבסס את המיומנויות משחק קודם ולאחר מכן להתחבר לקטע התחרותי (מה גם שלפי דעתי משחק של דראפט דורש יותר מיומנויות בהשוואה למשחקים עם חפיסה מוכנה)
חזרה למעלה Go down
blacklight

blacklight

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 1:25

התבלבלתי לגמרי אתה אומר שזה לא עניין של בגרות ושיש שחקן שיכול להביס את כל נקסוס ולא אין מיומנויות? (לדוגמא) אני לדוגמה לא אכפת לי להפסיד עשיתי אתזה מספיק פעמים ואיך אפשר לרכוש מיומנות אם לא מנסים?
חזרה למעלה Go down
daking1234
מנהל פורום
מנהל פורום

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 1:41

blacklight כתב:
התבלבלתי לגמרי אתה אומר שזה לא עניין של בגרות  ושיש  שחקן שיכול להביס את כל נקסוס ולא אין מיומנויות? (לדוגמא) אני לדוגמה לא אכפת לי להפסיד עשיתי אתזה מספיק פעמים  ואיך אפשר לרכוש מיומנות אם לא מנסים?

אבקש שתקרא בתשומת לב

אם תשים לב בשני ההודעות ציינתי שדרושה מיומנות
מיומנות צוברים מניסיון. אבל לשם כך דרוש מיומנויות משחק בסיסיות
אשמח להסביר בפרטי או במפגש את מלוא הכוונה
אבל לצורך המחשה: זה כמו לצפות מבנאדם בקורס שחיה (שכבר ביצע מספר רב של שיעורי שחייה) לבוא עכשיו איתי ולבצע צלילה של 3 כוכבים ללא תרגול והכנה קודם (שים לב הבנאדם עדיין בקורס שחיה ועוד לא סיים אותו)

אני מאוד רוצה שתעשו דראפטים אבל בשביל זה אני צריך שיהיה עמכם שחקן מנוסה שיוכל להדריך אתכם בדראפט (לא לבצע פיקים עבורכם אלא להסביר לכם את הסט איזה קלפים הולכים ביחד, איזה שיקולים יש בבחירת קלפים) וגם שיוכל להעיר לכם על טעויות משחק שאתם עושים וטעויות משחק נפוצות ששחקנים חדשים יחסית עושים ולהאיר בשבילכם טקטיקות משחק שונות שניתן היה לעשות במשחקים שעשיתם (מכאן - מיומנות וניסיון)

דוג' בסיסית: שחקנים חדשים יותר משום מה נוטים יותר לחסום כל תקיפה שאינם אמורים לחסום או להפך, לאפשר אובדן חיים שלא היה אמור להתאפשר במשחק תקין. נקודות חיים הם משאב, אין זה בהכרח אומר שאנחנו אמורים לשמור עליו כמו בונקר ולא לאפשר לחלק מהנזק לעבור...

שחקן שהולך לדראפט ללא הידע על דברים כמו STACK PRIORITY APNAP זה לפי דעתי האישית פוגע בו והוא לא למד מכך
כמו כן יש אלמנטים נוספים שאני מעוניין שתרכשו (אם הקבוצה תהיה מוכנה ללמוד ולהתקדם ולא לשחק רק קז'ואל לשם שינוי אני באמת חושב שאוכל לעזור לכם להתקדם)

נערך לאחרונה על-ידי daking1234 בתאריך 05.08.13 1:49, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
blacklight

blacklight

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 1:46

כן זה למה הסברתי שלא להרשות לכולם להרשות למספר קטן למספר שיודע ושיש לו טיפה ניסיון גם לא לכל המבוגרים בנקסוס יש ניסיון גבוהה ויש ילדים אם ניסיון יותר גבוהה
חזרה למעלה Go down
daking1234
מנהל פורום
מנהל פורום

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 1:51

blacklight כתב:
כן זה למה הסברתי שלא להרשות לכולם להרשות למספר קטן למספר שיודע ושיש לו טיפה ניסיון גם לא לכל המבוגרים בנקסוס יש ניסיון גבוהה ויש ילדים אם ניסיון יותר גבוהה

שים לב - אני דיברתי פה על הילדים עם ה"יותר ניסיון" זה עדיין לא מספיק בהשוואה לרמה הנדרשת לדראפט, וכמובן לאותה רמה שאני מעוניין להביא אתכם :-)

השחקנים הפחות מנוסים הם לרוב שחקנים שמסתפקים בחלק הקז'ואלי (אין שום דבר רע בכך)
בין אם זהו בנאדם שעבר 5 שיעורי שחייה או 10 זה מבחינתי אינו שחקן "שיודע לשחות"
בשביל זה דרוש סבלנות, רצון טוב ללמוד, אווירה טובה (טוב זה אף פעם לא חסר) ושעות. אין צורך לבזבז כמויות כסף על דראפטים בשאיפה ללמוד (זאת הדרך הקשה יותר ללמוד לפי דעתי ואני מנסה פה לעזור לכם)
חזרה למעלה Go down
blacklight

blacklight

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 2:11

השחקנים המבוגרים בעלי הפחות ניסיון לא עוברים רק על קז'ואליש כאלה שהולכים לדראפטים אז יש כאלה שלמדו 5 או 10 שיעורי שחייה אבל הם ניסו להתחרות בתחרות והם התחילו להפסיד פעם פעמיים שלוש ואז התחילו להתקדם לדעתי צריך לתת לילדים הצעירים הזדמנות לא ילך אז תוכלו להגיד לנו לא לבוא מחדש זאת לא תהיה בעיה נכון אז מה זה משנה ??
חזרה למעלה Go down
daking1234
מנהל פורום
מנהל פורום

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 2:16

אם אתה מתעקש... אף אחד לא יעצור בעדך
סה"כ מנסה לעזור Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
חזרה למעלה Go down
blacklight

blacklight

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 2:22

זה ברור לי אני פשוט מאוד אשמח לנסות לבוא וכמו שאמרתי לא יעבוד נפסיק את זה מה אתה אומר??
חזרה למעלה Go down
daking1234
מנהל פורום
מנהל פורום

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 2:29

קוד:
צריך אישור של אורי
חזרה למעלה Go down
blacklight

blacklight

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty05.08.13 2:35

אני יודע אבל אני לא רוצה אישור כזה אני רוצה גם אישור ממספר אנשים שנמצאים ביום שבת כי אם אתה תאשר ואורי יאשר זה לא מספיק כי צריך לדעת איך ה"לקוחות" יגיבו אז אני אשמח אם אנשים יתחילו להגיבב פה
חזרה למעלה Go down
Skie

Skie

מספר הודעות : 66

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty06.08.13 11:44

דניאל, אני לא חושב שאחרי כל האזהרות אתה יכול למנוע מהם להשתתף כשאתה מציג את הטענות ככה.
יש הרבה "בוגרים" שם חסרי ניסיון ועדין משתתפים בדראפטים למרות שמזהירים אותם (זה קורה בד"כ עם שחקנים מבוגרים חדשים). למה להם מותר? Smile

אותי בעיקר מדאיג הרעש וההתנהגות...

blacklight, מהפעם האחרונה שילדים שיחקו עם המבוגרים, זה היה באיזה טורניר מיוחד (שבועות?). חוץ מהרעש וההתנהגות אני בעיקר זוכר איך הילדים התעצבנו כל פעם שם היו צריכים לשחק מול בוגר בגלל שהם עלולים להפסיד - זו לא הרמה שתעזור לכם Smile ואני חושב שכדי להקשיב לאזהרות של דניאל.

דניאל שוב, ברור לי שמקומות אחרים מרשים לילדים לשחק כי החנות רוצה להרוויח כסף, והשחקנים רוצים "טרף קל". ברור לי שבנקסוס יותר דואגים לדור העתיד מאשר להבריח ילדים אחרי דראפט אחד, בניגוד למקומות אחרים. לעומת זאת, יש ילדים שמגיעים לימי חמישי בנקסוס כבר כמעט שנה, לא?
השאלה, איך מחליטים למי יש ניסיון? והאם אחרי תקפות זמן ארוכה של הכרות המשחק זה כבר לא צריך להיות באחריות הילדים אם הם רוצים לבוא בשבת למרות ההאזהרות?

חזרה למעלה Go down
blacklight

blacklight

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty06.08.13 12:36

זה בדיוק מה שאני אומר לא צריך לאשר לכל הילדים רק לילדים ה"רציניים" לילדים שמשקיעים ומשתדלים לא ביקשתי את כולם וזה נכון שיש לילדים תגובות של אוף אני משחק נגדו אבל גם לממבוגרים יש לפעמים את הסצנות האלה (אני מסכים שאצל ילדים זה יותר פעמים) ככה שלפי דעתי יש ילדים שכדאי להכניס ויש ילדים שלא
חזרה למעלה Go down
O.S

O.S

מספר הודעות : 92

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty06.08.13 19:02

שיעשה ניסיון פעם אחת, קיים סיכוי שיראה שהוא עדיין לא מוכן וזה בסדר לחזור לשחק עם הקבוצה שלו, לחליפין יכול מאוד להיות שתראו שזה עובד ותבחרו להשאיר אותו עם הגדולים. (יש לזה גם יתרון כי עם הגדולים הוא ישתפר ללא ספק, אין זמן נכון יותר או פחות עבור שחקן להתקדם זאת הרגשה אישית. חוץ מזה שלעשות ניסיון חד פעמי לא מחייב לשום דבר).

יחד עם זאת כן חובה לדעת דברים בסיסיים כמו איך עושים דראפט ואיך בוחרים פיקים, מה זה Stack ואיך הוא פועל, הפעלת יכולות וההבדל בין Triggered abilities / Activated abilities וכו'
לכן חשוב שהמדריך יתן אישורו להשתתפות שחקן מתחיל כי רק הוא יודע אם השחקן בקיא בדברים הללו.
חזרה למעלה Go down
daking1234
מנהל פורום
מנהל פורום

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty06.08.13 20:07

O.S כתב:
שיעשה ניסיון פעם אחת, קיים סיכוי שיראה שהוא עדיין לא מוכן וזה בסדר לחזור לשחק עם הקבוצה שלו, לחליפין יכול מאוד להיות שתראו שזה עובד ותבחרו להשאיר אותו עם הגדולים. (יש לזה גם יתרון כי עם הגדולים הוא ישתפר ללא ספק, אין זמן נכון יותר או פחות עבור שחקן להתקדם זאת הרגשה אישית. חוץ מזה שלעשות ניסיון חד פעמי לא מחייב לשום דבר).

יחד עם זאת כן חובה לדעת דברים בסיסיים כמו איך עושים דראפט ואיך בוחרים פיקים, מה זה Stack ואיך הוא פועל, הפעלת יכולות וההבדל בין Triggered abilities / Activated abilities וכו'
לכן חשוב שהמדריך יתן אישורו להשתתפות שחקן מתחיל כי רק הוא יודע אם השחקן בקיא בדברים הללו.

הוחלט יחד עם אורי שנחלק את השחקנים לפי רמת מיומנות במשחק
שחקנים מתחילים לא מומלץ שיבצעו דראפטים או אירועי סילד
שחקנים מתקדמים לא מומלץ שיעשו אירועי סילד ואירועים מקצועיים
שחקנים מנוסים יכולים לבצע מה שהם רוצים
לצורך הבהרה על מה הדרישות לעלייה ברמה ולדסקוס נוסף אשמח להשאיר למפגש שלנו ביום חמישי
כמובן שאנחנו מעוניים לקדם את רמת הילדים בליגה ובשביל זה אשמח לשחקנים המעוניינים לשמש כחונכים (לפנות אלי בפרטי בבקשה)
אבקש שרק שחקנים אחראיים ובעלי יכולת הסברה וביטוי טובה יציעו את עצמם כיוון שמדובר פה על הדרכה אישית ובסופה השאיפה שהחניך יוכל לשחק ברמה הנדרשת באירועים רציניים יותר

אין כל דבר רע ששחקנים יתנסו בדראפט (אבל שחקנים שלא קראו את הסט, שיש להם קושי בבחירת פיקים בעקבות זאת ועיכובים נוספים בסיבובים זה גם משהו שקרה ויקרה עם מדובר בשחקנים שאינם מספיק מיומנים במשחק)

חזרה למעלה Go down
liger
מנהל ליגה
מנהל ליגה

מספר הודעות : 30

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty06.08.13 23:24

פתרון מספק
חזרה למעלה Go down
O.S

O.S

מספר הודעות : 92

Gift Progress
Gift Points:

ילדים בימי שבת Empty
הודעהנושא: Re: ילדים בימי שבת   ילדים בימי שבת Empty07.08.13 0:27

נשמע מעולה.
חזרה למעלה Go down

ילדים בימי שבת
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» FNM בימי שישי בערב