אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

עצות לשיפור מראה האתר

Go down 
+8
blacklight
daking1234
Orbster
Kroen
liger
Skie
sliver
Admin
12 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3
מחברהודעה
TnTal

TnTal

מספר הודעות : 46

Gift Progress
Gift Points:
עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Left_bar_bleue0/100עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/100)

עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty
הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty17.08.13 4:57

רק יעצתי
Rolling Eyes
חזרה למעלה Go down
Skie

Skie

מספר הודעות : 66

Gift Progress
Gift Points:
עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Left_bar_bleue0/100עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/100)

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty26.08.13 18:55

When entering username and password, the tab key should move you from username to password. not to a checkbox Razz
חזרה למעלה Go down
Admin

מספר הודעות : 174

Gift Progress
Gift Points:
עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Left_bar_bleue35/100עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty26.08.13 19:43

צודק,למרות שלא נראה לי שזה פתיר ננסה לעשות משהו בקשר לזה
חזרה למעלה Go down
https://mtgil.forumisrael.net
trunks

מספר הודעות : 9

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty26.08.13 20:53

[ltr]נראה לי שפורום שלם ל"הומור מג'יק" זה יותר מדי...[/ltr]

[ltr]יש פה 18 פורומים שזה מלא....צריך לחשוב איך לצמצם את זה ככה הגלישה תיהיה יותר נוחה [/ltr]
חזרה למעלה Go down
Admin

Gift Progress
Gift Points:
עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Left_bar_bleue35/100עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty26.08.13 22:51

פורום הומור מגיק הוכנס להודעות כלליות
חזרה למעלה Go down
Fanta

מספר הודעות : 5

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty27.08.13 9:12

כמה עצות לדעתי, לא הסתכלתי על העמודים הקודמים אז סליחה עם יש כאן דברים שנאמרו

[rtl]1. לוגו - פשוט תמונת לוגו, יש שם כרגע רק שם זה משעמם ולא מתאים[/rtl]
[rtl]2. גופן - הפורום ענק, הגופן כאן מרגיש לי שזה נמצא בהגדלה יותר מידי ואפשר להקטין אותו[/rtl]
[rtl]3. תפריט עליון - כרגע אני מוצא אותו בתור יותר מידי מבולגן, מה המטרה של התמונות הקטנות שיש שם בכלל?[/rtl]
[rtl]שיהיה פשוט, לא צריך לסבך שם עם תפריט מלא אפשרויות ותמונות[/rtl]
[rtl]4. אייקון של כל פורום - האייקון מצד ימין לטעמי יותר מידי משעמם, אותו לסמלים של מנה?[/rtl]
[rtl]5. אנגלית - אנחנו בישראל, נכון שכדאי לשחק מג'יק צריך לדעת אנגלית, אבל הפורום יכול להיות בעברית בצורה נוחה מספיק[/rtl]
[rtl]6. זה אני או שיש בעיה עם סימן המינוס? למה זה מראה את האותיות העלו בשורות שלי?[/rtl]

[rtl]זהו לבנתיים, תודה[/rtl]
חזרה למעלה Go down
trunks

מספר הודעות : 9

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty02.09.13 0:39

הבאג הזה עם הכתיבה לימין די מעצבן....(כפי שניתן לראות בדיוק הודעה אחת מעלי)
חזרה למעלה Go down
sliver

sliver

מספר הודעות : 81

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty06.09.13 22:16

הקטגוריה של לימוד,שיפוט וייעוץ לא מוצגת טוב.
מעבר לזה אני מרגיש שכל מיני דברים שהועלו כאן לא באמת מתקדמים, אלא נשארים על האש לתקופה מאד ארוכה.
חזרה למעלה Go down
Mishashloz

מספר הודעות : 77

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty08.09.13 2:39

העם אפשרי כש מישהו פותח נוסע חדש אז זה יקפוץ במייל,שלא נצתרך כל הזמן ליכנס לפורום ולחפס עם מישהו סם משהו חדש....קיצר כמו פייסבוק
חזרה למעלה Go down
Admin

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: עצות לשיפור מראה האתר   עצות לשיפור מראה האתר - Page 3 Empty08.09.13 8:17

לדעתי לא כל כך אפשרי,
אכן הייתה איטיות בפיתוחים בימים האחרונים, המתכנת קצת עסוק.
נקווה ששבוע הבא הכל יפתר.
חזרה למעלה Go down

עצות לשיפור מראה האתר
חזרה למעלה 
עמוד 3 מתוך 3לך לעמוד : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» האתר starcitygames
» מחפש כתבה\עצות ממומחה על אגרו גרול