אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

רישום מוקדם BNG - סטטוס

Go down 
+2
JackToYoFace
Domino
6 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
אורח
אורח

רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty
הודעהנושא: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty27.01.14 4:09

מצ"ב תמונת מצב ובחירת ערכות לאירוע פררליס BNG לאלו ששילמו ושריינו לעצמם ערכה מראש.
לעיונכם החופשי.

[You must be registered and logged in to see this image.]" />
חזרה למעלה Go down
Domino

Domino

מספר הודעות : 192

Gift Progress
Gift Points:
רישום מוקדם BNG - סטטוס Left_bar_bleue0/100רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty_bar_bleue  (0/100)

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty27.01.14 4:50

אבקש לשריין לי ערכה כחולה.
במהלך השבוע אגיע עצמאית לנקסוס לבצע תשלום במזומן.

תודה רבה,
משה
חזרה למעלה Go down
JackToYoFace

מספר הודעות : 4

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty27.01.14 5:44

אשמח אם תוכלו לשריין לי כחול. 
אני אשלם בנקסוס בשבת הקרובה.

-יובל אלתר.
חזרה למעלה Go down
Domino

Domino

Gift Progress
Gift Points:
רישום מוקדם BNG - סטטוס Left_bar_bleue0/100רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty_bar_bleue  (0/100)

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty27.01.14 5:55

יובל,
הפרירליס מתקיים בשבת הקרובה.
חזרה למעלה Go down
O.S

O.S

מספר הודעות : 92

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty27.01.14 18:51

השריון מתבצע כמובן לאחר התשלום, לטובת אלו המשלמים מראש.

ניתן לשלם אונליין באמצעות paypal : [You must be registered and logged in to see this link.]
או ישירות בנקסוס עד יום חמישי בערב.

נתראה בשבת הקרובה  cheers
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty28.01.14 4:27

עדכון תמונת מצב תשלום מראש ושריון צבע ערכה:

חזרה למעלה Go down
JackToYoFace

מספר הודעות : 4

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty28.01.14 8:35

Domino כתב:
יובל,
הפרירליס מתקיים בשבת הקרובה.
יצאתי פיתה!!!
חזרה למעלה Go down
tomeir

מספר הודעות : 2

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty29.01.14 1:08

לשריין לבן בבקשה
חזרה למעלה Go down
Domino

Domino

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty29.01.14 1:46

העברתי תשלום במזומן היום עבור הערכה הכחולה.
תודה רבה.

משה
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty29.01.14 2:29

התקבל ונרשם.
תודה
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty29.01.14 3:28

עדכון נרשמים מראש 28.1.14

חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

מספר הודעות : 45

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty30.01.14 0:32

לשרין שחור בבקשה
חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty30.01.14 0:33

שילמתי באתר
חזרה למעלה Go down
אורח
אורח

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty30.01.14 5:01

עדכון סוף יום 29.1.14

חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 3:52

אפשר לשנות צבע
בחרתי את הצבע שחור על פי המלצה אבל אחרי שקראתי כמה כתבות בנושא וראיתי את כלפי הפרירליס הייתי ממש רוצה להחליף לכחול.
אני יודע שזה מטופש והייתי צריך לבדוק את זה קודם אבל אני ממש ישמח אם תיתחשבו  ותתנו לי להחליף צבע לכחול.
תודה דןדן
חזרה למעלה Go down
O.S

O.S

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 5:21

Venser Vess כתב:
אפשר לשנות צבע
בחרתי את הצבע שחור על פי המלצה אבל אחרי שקראתי כמה כתבות בנושא וראיתי את כלפי הפרירליס הייתי ממש רוצה להחליף לכחול.
אני יודע שזה מטופש והייתי צריך לבדוק את זה קודם אבל אני ממש ישמח אם תיתחשבו  ותתנו לי להחליף צבע לכחול.
תודה דןדן

היי דן דן,
היינו שמחים לעזור ולהתחשב אבל איננו מאפשרים שינויי צבע כלל. (פרט למקרים מסויימים מאוד)
חוץ מזה שהכחול נגמר Smile
חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 12:41

טוב תודה רבה על התחשבות ועל זה שעניתם כל כך מהר Crying or Very sad
חזרה למעלה Go down
Domino

Domino

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 16:56

שחור זה דווקא צבע מעולה.  באופן אישי אני מקווה שיצאו לי דברים טובים גם בשחור...בתקווה שגם אשיוק :-)
חזרה למעלה Go down
Tg

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 18:56

דןדן - תזכור שבסופו של דבר שכל מה שה Seeded Booster נותן לך זה (לפי Pre-Release קודמים לפחות) הוא: פרומו השחור, Rare אחד שחור (או Multicolor ) וכמה קלפי Common ו Uncommon שחורים. אם זה יהיה כמו בכל הפרי ריליסים האחרונים, מדובר על בסביבות 10-11 קלפים שחורים.  10 קלפים מתוך 90 - ככה שאני לא הייתי דואג יותר מדי. יכול להיות שהיית מזמין את הכחול ומקבל קלפים שלא היו מאפשרים לך לבנות כחול גם ככה.

בקיצור, קח את זה בקלות ותהנה, הפרומו השחור לא רע בכלל :-)
חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 19:12

כן אבל ראיתה את הפרומו כרד הכחול?!
הוא מדהים.
זה יכול לנצח את המישחק
חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 19:14

תודה רבה אל ההיתחבות והכל.
שאלה אחרונה
יש לכם המלצות מיוחדת לפרי רליס?
חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 19:14

היתחשבות*
חזרה למעלה Go down
Tg

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 19:25

הוא אכן לא רע בכלל, אבל תזכור שבסופו של דבר הוא נכנס די מאוחר למשחק עם Mana Cost של 6. בנוסף, אם תקח לדוגמא את הפרומו הירוק (או כל Removal חזק)- ניתן להיפטר בעזרתו מהפרומו די מהר (או שתצטרך להתמודד עם 12\12). בקיצור, קלף הפרומו הוא לא דווקא מה שינצח את המשחק  - זה כל הקלפים שתקבל בבוסטרים -  ובנוסף כמובן, היכולת שלך כשחקן להשתמש בהם כמו שצריך :-)
חזרה למעלה Go down
O.S

O.S

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 19:43

להקפיד על דק של לא יותר מ 40 קלפים! 
לפחות 17 לנדים אם אין מאיצי מנה בדק. 
לבנות דק עם עקרון מסויים ופיזור נכון של עקומת המנה. 

אבל הכי חשוב מצב רוח טוב! Wink
חזרה למעלה Go down
Venser Vess

Venser Vess

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: רישום מוקדם BNG - סטטוס   רישום מוקדם BNG - סטטוס Empty31.01.14 19:56

זה תמיד נכון
תודה
חזרה למעלה Go down

רישום מוקדם BNG - סטטוס
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next