אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

trample double strike and lifelink

Go down 
2 posters
מחברהודעה
blacklight

blacklight

מספר הודעות : 84

Gift Progress
Gift Points:
trample double strike and lifelink Left_bar_bleue0/100trample double strike and lifelink Empty_bar_bleue  (0/100)

trample double strike and lifelink Empty
הודעהנושא: trample double strike and lifelink   trample double strike and lifelink Empty04.08.13 19:05

נגיד ואני יתקוף אם 4\4 דאבל סטרייק לייף לינק וטראמפל והשני יגן אם 1\1 בלי יכולות כמה נזק יעבור וכמה חיים אני אקבל האם הוא יספוג 3 או7 וכמה חיים אני אקבל?? clown clown 
חזרה למעלה Go down
sliver

sliver

מספר הודעות : 81

Gift Progress
Gift Points:
trample double strike and lifelink Left_bar_bleue0/100trample double strike and lifelink Empty_bar_bleue  (0/100)

trample double strike and lifelink Empty
הודעהנושא: Re: trample double strike and lifelink   trample double strike and lifelink Empty04.08.13 19:15

בשלב התקיפה הראשונה (זו של ה first strike) היצור שלך צריך לחלק את הנזק שלו. אתה חייב להקצות לפחות 1 ליצור 1/1 שחוסם כדי לגרום לו נזק קטלני (שווה לקשיחות), ואת שאר הנזק אתה יכול לחלק בין היצור לבין היריב. הגיוני להקצות את שאר 3 הנזק ליריב, אם כי אתה לא חייב. בכל מקרה היצור עשה 4 נזק, ככה שתקבל 4 חיים.
בשלב התקיפה הרגיל, מכיוון שהחוסם מת ומכיוון שיש ליצור טרמפל, כל הנזק נגרם ליריב שלך. שוב תקבל 4 חיים.
אם לא היה ליצור שלך טרמפל אז הוא היה נחשב חסום אפילו שהיצור שחוסם אותו כבר מת, והוא לא היה גורם שום נזק בשלב הזה, ואתה לא היית מרוויח חיים.
לסיכום: תקבל 8 חיים, ותגרום ליריב שלך בסה"כ בין 4 ל 7 נזק.
חזרה למעלה Go down

trample double strike and lifelink
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» שאלה על trample