אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי

Go down 
3 posters
מחברהודעה
נמצוב

מספר הודעות : 18

Gift Progress
Gift Points:
מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Left_bar_bleue0/100מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Empty_bar_bleue  (0/100)

מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Empty
הודעהנושא: מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי   מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Empty19.01.14 21:38

חברים יקרים, אני מוכר כמה מהקלפים שלי אך אני לא פורש, אני בא ביום חמישי כדי למכור קלפים מהאלבום שלי ומ-2 מהקומנדרים שלי. אני אתחיל למכור אותם בסביבות 18:30 לפני הדראפט. בנוסף אני אתן 10% הנחה ממה שהם שווים במחיר Mid בTCGplayer.com לכל אחד.

אני יערבב את 2 הקומנדרים שלי לתוך 20 ערימות של 10 וכל אחד יעיין בחבילה אחת עד שכולם יסיימו אפשר לעיין באחר. למה אני עושה את זה ככה? כדי שזה יהיה יותר פייר. קלפים מתוך ה-2 קומנדרים: Demonic Tutor Revised, Bayou Revised, Shocklands, Woodfall Primus FOIL MM, Thoughtsieze Theros, 2 Xenagos, 2 Doubling Season MM, Domri Rade, Sword of Plowshares FTV20, Sword of Feast and Famine.

ועוד המון!

נתראה!
טל נמצוב
חזרה למעלה Go down
eilam

מספר הודעות : 110

Gift Progress
Gift Points:
מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Left_bar_bleue0/100מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Empty_bar_bleue  (0/100)

הודעהנושא: Re: מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי   מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Empty19.01.14 23:12

אתה גם מחליף מהם? כי אני לא קונה אבל אני רוצה ממך דברים
חזרה למעלה Go down
נמצוב

מספר הודעות : 18

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי   מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Empty19.01.14 23:16

eilam כתב:
אתה גם מחליף מהם? כי אני לא קונה אבל אני רוצה ממך דברים
אחרי כל המכירות אני יחליף את מה שנשאר. ומה שיש באלבום אפשר להחליף.
חזרה למעלה Go down
Domino

Domino

מספר הודעות : 192

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי   מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי Empty20.01.14 1:54

מה ניסגר לגבי ימי חמישי? יש או אין מג'יק?
חזרה למעלה Go down

מכירה של קלפים מ-2 קומנדרים שלי
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» מכירה וקניית קלפים לחפיסת EDH
» מכירה גדולה של קלפים מסטנדרט וממודרן !
» קומנדרים בנקסוס
» מכירה-קניה..
» מכירה/החלפה - רשימת H/W