אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

מה קרה לפורום?

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Michahell

מספר הודעות : 1

מה קרה לפורום? Empty
הודעהנושא: מה קרה לפורום?   מה קרה לפורום? Empty27.11.13 8:34

[rtl]שלום לכולם![/rtl]
[rtl]שמי מיכאל ואני הייתי שחקן בקהילה לפני הרבה שנים (מאז onslaught למעשה) עם המון הפסקות בדרך ומדי פעם חזרה לאליפות ארץ או לפרירלסים ודראפטים פה ושם. [/rtl]
[rtl]ללא תלות במידת הפעילות שלי כשחקן לאורך השנים, תמיד התחברתי לפורום המג'יק הישראלי בידיעה שאני תמיד אוכל להתעדכן או לקרוא דיונים מעניינים בכל מיני תחומים[/rtl]
[rtl]שגם חורגים מתחום המג'יק ונוגעים למדינה, למשחקי פנטזיה אחרים, לספרים, סדרות וכיו"ב. [/rtl]
[rtl]הייתי בטיול בדרום אמריקה וחזרתי לפורום אחרי הרבה זמן וראיתי ששינו פה הכל- מחקו את המשתמשים, את הודעות העבר ושינו את העיצוב.[/rtl]
[rtl]זו הייתה מערכת יציבה וטובה ששרדה לאורך השנים ולאף אחד לא הייתה שאיפה להחליף אותה מבין המשתמשים הישנים לפחות כל שידוע לי. [/rtl]
[rtl]ידוע לי גם שהיה סכסוך משתמשך, גלוי או לא גלוי, בין נקסוס וMTG Madness.[/rtl]

[rtl]יש לי כמה שאלות:[/rtl]
[rtl]1. למה אין נושא דביק שמסביר למה הפורום השתנה לטובת כולם ולמה הייתי צריך לפתוח מחדש את המשתמש שלי אחרי שהוא נפתח ב2004?[/rtl]
[rtl]2. למה בכלל היה שינוי של הפורום ממתכונתו הקודמת?[/rtl]
[rtl]3. במידה ואין קשר בין התשובות לשאלות 1 ו2 לשאלה הזו, מה קורה עם כל הסכסוך בין נקסוס וMTG Madness? האם עדיין יש תחרות דבילית שהקהילה מפסידה ממנה?[/rtl]

[rtl]תודה לעונים, מיכאל[/rtl]
חזרה למעלה Go down
sliver

sliver

מספר הודעות : 81

Gift Progress
Gift Points:
מה קרה לפורום? Left_bar_bleue0/100מה קרה לפורום? Empty_bar_bleue  (0/100)

מה קרה לפורום? Empty
הודעהנושא: Re: מה קרה לפורום?   מה קרה לפורום? Empty27.11.13 20:19

תשובה אחת על הכל, ואני אשתדל להיות ענייני ככל האפשר ולא להיכנס לנושא הסכסוך והתחרות - הפורום לא השתנה, רק הדומיין שלו:
הפורום שאתה שואל עליו נמצא בכתובת [You must be registered and logged in to see this link.] והמשתמש שלך אמור עדיין להיות פעיל שם. הפורום הזה הוא חדש יחסית, והוקם מטעם נקסוס.
חזרה למעלה Go down

מה קרה לפורום?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1