אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

black white deck!!!!

Go down 
4 posters
מחברהודעה
alon5

מספר הודעות : 3

black white deck!!!! Empty
הודעהנושא: black white deck!!!!   black white deck!!!! Empty27.11.13 2:03

שלום אני שחקן מג'יק מתחיל ויש לי שאלה שמאוד חשובה לי כשחקן בכדי לשחק עם חבקים בצורה הטובה ביותר "הדק" אני מנסה כל מיני סגנונות אך אני רואה שהדק שלי לא מתחברת טוב ביחד אז הייתי רוצה שתתנו לי טיפים ,עצות ורעיונות לגבי דק שחור ולבן
 Very Happy תודה
חזרה למעלה Go down
sliver

sliver

מספר הודעות : 81

Gift Progress
Gift Points:
black white deck!!!! Left_bar_bleue0/100black white deck!!!! Empty_bar_bleue  (0/100)

הודעהנושא: Re: black white deck!!!!   black white deck!!!! Empty27.11.13 20:09

על איזו דק מדובר? איזה קלפים אתה משחק?
בניית דק היא לא רק להשיג הרבה קלפים מאותם שני צבעים (או אפילו רק צבע אחד) אלא לנסות לקחת אותה לכיוום מסויים. תחשוב מה אתה רוצה להשיג איתה - הרבה יצורים קטנים וזולים בשביל נצחון מהיר? רימובלים שחורים ולבנים בכמויות? לדסקרד ליריב את הקלפים בזכות השחור ולתקוף עם יצורים לבנים חזקים? כשתדע מה הדק אמורה לעשות תוכל להתאים לה קלפים יותר ביעילות.
אם אתה רוצה פיתרון יותר פשוט - בבלוק הקודם "רבניקה" היתה את גילדת האורזוב שכולה קלפים שחורים ולבנים עם כיוון ברור של extort. נסה להשתמש בהם.
חזרה למעלה Go down
Domino

Domino

מספר הודעות : 192

Gift Progress
Gift Points:
black white deck!!!! Left_bar_bleue0/100black white deck!!!! Empty_bar_bleue  (0/100)

הודעהנושא: Re: black white deck!!!!   black white deck!!!! Empty27.11.13 21:23

אפשר גם בדק שחור-לבן לשים אקסטורט ואתה בונה דק יפייפיה שכמעט אתה לא תוקף והיריב מאבד הרבה חיים ע"ח  שאתה מרוויח חיים.
מומלץ מאוד שתשים בדק שלך אובזדט.
חזרה למעלה Go down
alon5

מספר הודעות : 3

הודעהנושא: Re: black white deck!!!!   black white deck!!!! Empty27.11.13 22:33

sliver כתב:
על איזו דק מדובר? איזה קלפים אתה משחק?
בניית דק היא לא רק להשיג הרבה קלפים מאותם שני צבעים (או אפילו רק צבע אחד) אלא לנסות לקחת אותה לכיוום מסויים. תחשוב מה אתה רוצה להשיג איתה - הרבה יצורים קטנים וזולים בשביל נצחון מהיר? רימובלים שחורים ולבנים בכמויות? לדסקרד ליריב את הקלפים בזכות השחור ולתקוף עם יצורים לבנים חזקים? כשתדע מה הדק אמורה לעשות תוכל להתאים לה קלפים יותר ביעילות.
אם אתה רוצה פיתרון יותר פשוט - בבלוק הקודם "רבניקה" היתה את גילדת האורזוב שכולה קלפים שחורים ולבנים עם כיוון ברור של extort. נסה להשתמש בהם.
אני משחק שחור ולבן אם לא הבנת אני ממש מתחיל הייתי באירוע של שחקנים מתחילים של אםטיג'י מדנס וקיבלתי קלפים שחורים ובוסטר בנוסף לזה קניתי ינטרו דק שחורה ולבנה של טרוס אם עכשיו יותר ברור לך מה כיוון הקלפים אני אשמח לעזרה תודה
חזרה למעלה Go down
Domino

Domino

מספר הודעות : 192

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: black white deck!!!!   black white deck!!!! Empty27.11.13 23:24

מה שמסבירים לך זה שאתה צריך לנסח מה סגנון המשחק שאתה רוצה שהדק שלך תעשה.
יש לך אופציות מפה ועד להודעה חדשה-
יומן, מלאכים, שדים, עכברים, אריות, להרוויח חיים, ערפדים, אקסטורט, טוקנים.
תחליט מה אתה רוצה לשלב ויוכלו לכוון אותך.
לדוג':
באם תאמר שאתה רוצה להרוויח חיים ושיהיו בדק מלאכים + בני אדם + אקסטורט - יכולים לחשוב עבורך על סינרגיה כמו הוצ'י מאמה + טוקנים + אקסטורט + אובזדט + בליינד אובדיאון + טוטסיז + סין קולקטורס + באנישר פריסט + הירו דאוןפון + ארבוס והשוט שלו + גיפט אוף הורזוב + ת'רול פראסייט + הורזוב צ'ארם... ועוד ... ועוד.

המלצה שלי:
תבחן את הקלפים שחור-לבן שבמהדורת גייטקראש. יש שם דברים נהדרים לדק שחור- לבן. כל מה שקשור לגילדת "הורזוב".

תחקור קצת ותגלה.

שיהיה בהצלחה!
חזרה למעלה Go down
ariel92000

מספר הודעות : 16

Gift Progress
Gift Points:
black white deck!!!! Left_bar_bleue0/0black white deck!!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

הודעהנושא: Re: black white deck!!!!   black white deck!!!! Empty17.02.14 2:15

אולי גם תנסה לבן-אדום הם משתלבים טוב משחק מהיר יכול ליות יעיל נגד ירוקים (בגלל שהם צריחים הרבה מנה) וגם הגננה טובה ליות מוגן כל מה שלא יזרקו אלך
חזרה למעלה Go down

black white deck!!!!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ת'רד יצירת קלפים
» צריך קלפי black & whit
» Sliver edh deck
» MODERN EVENT DECK
» Face The Hydra Game Deck