אינדקס  Latest images  הרשם  התחבר  

עזרה בנושא mana curve

Go down 
2 posters
מחברהודעה
pokemaniac

pokemaniac

מספר הודעות : 121

Gift Progress
Gift Points:
עזרה בנושא mana curve Left_bar_bleue0/100עזרה בנושא mana curve Empty_bar_bleue  (0/100)

עזרה בנושא mana curve Empty
הודעהנושא: עזרה בנושא mana curve   עזרה בנושא mana curve Empty27.09.13 21:39

לפני כמה ימים בניתי חפיסה ששונה משאר החפיסות שאני בונה בד"כ במכאניקה שלה ובעלויות שלה (היא זולה יותר בהרבה ממה שאני עושה בד"כ).
הבעיה היא שמשום מה אני מוצא את עצמי הרבה מאוד פעמים במצב של מאנה סקרו של 2-3 לנדים בלבד וזה משגע אותי, זה לא קרה פעם ול פעמיים אלא כמעט כל משחק איתה מלבד פעם או פעמיים.
בגלל זה שאלתי אנשים המבינים במאג'יק והם הפנו אותי למושג מאנה כרב.
חיפשתי אותו בגוגל וכל מה שמצאתי זה סטטיסטיקות והסברים שבהם מניחים שאני כבר יודע אותם ואני לא.
לכן אני צריך עזרה=_=
מה זה מאנה כרב ואיך מאזנים עם זה דק???
חזרה למעלה Go down
sliver

sliver

מספר הודעות : 81

Gift Progress
Gift Points:
עזרה בנושא mana curve Left_bar_bleue0/100עזרה בנושא mana curve Empty_bar_bleue  (0/100)

הודעהנושא: Re: עזרה בנושא mana curve   עזרה בנושא mana curve Empty27.09.13 23:12

בוא נתעלם לרגע מהמונח mana curve ונדבר תכלס:
חבילה רגילה צריכה להכיל בסביבות ה 22-23 לנדים, כשיש כמה משתנים שמשפיעים על הכמות הזאת. העלות של הקלפים היא בדר"כ לא אחד מהדברים האלה, אלא סגנון המשחק שלה.
אם אתה במאנה סקרו קבוע אז כנראה שאתה לא מריץ מספיק לנדים, ללא קשר ל mana curve. הפתרון הפשוט הוא להוסיף עוד לנדים.

חזרה ל mana curve:
פירוש המונח הוא שיש לך בחבילה קסמים בעלויות שונות ככה שכל תור יהיה לך שימוש מיטבי למאנה, לדוגמא תור ראשון תוכל לשחק משהו שעולה 1 מאנה, תור שני משהו שעולה 2 מאנה, וכן הלאה.
אספקט נוסף של זה הוא שהכמויות של הכישופים מכל עלות ישתנו, כלומר יהיו לך מעט דברים זולים, מעט דברים יקרים, והרב יהיו בעלות בינונית. או לחילופין, שיהיו לך בערך אותן כמויות של דברים שעולים 1-2-3 מאנה, ומעט דברים יקרים.
שני ההתייחסויות הנ"ל לגמרי תלויים בדק, ועשויים להיות ממש לא נכונים. כדוגמא קיצונית בוא ניקח דק וייט-וייני, או דק שרוצה להריץ אלדרזי.
אם אתה רוצה עזרה מעבר כדאי לך לפרסם את החבילה שלך והסגנון שלה בשביל שיהיה ניתן להתייחס אליה ספציפית.
חזרה למעלה Go down
pokemaniac

pokemaniac

מספר הודעות : 121

Gift Progress
Gift Points:

הודעהנושא: Re: עזרה בנושא mana curve   עזרה בנושא mana curve Empty28.09.13 0:18

תודה, היום או מחר ני אעלה את הליסט של הדק בינתיים בפורום המתאים
חזרה למעלה Go down

עזרה בנושא mana curve
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סקר בנושא "הומור מג'יק"!
» עזרה בבניית נאיה קומנדר
» שחקן מתחיל צריך עזרה ממומחים